Úvod | Stroje | Digitálne odmeriavanie | CSD300 - Bost Stroje
CNC - Sústruh

Robustná konštrukcia a vysoká tuhosť
Inžinieri Fuji navrhli lóžu stroja, ktorá je veľmi pevná, ale zároveň eliminuje nepresnosti spôsobené tepelným posunom.
Najrýchlejší robot vo svojej triede
Vysokorýchlostný 3-osí robot skracuje neproduktívne časy pri nakladaní a vykladaní obrobku.
Robot je ovládaný riadiacou jednotkou FUJI MAX SP1, jednoducho stačí nastaviť východzie pozície a optimálnu dráhu vypočíta systém automaticky.
Kompaktný stroj
Veľmi kompaktný stroj, ktorý šetrí plochu vo výrobe až o 80% v porovnaní so strojmi s protivretenom.
Celosvetovo využívaný vo výrobných závodoch Toyota.

Výrobca

História

Všetko to začalo 7. apríla 1959, kedy sa zišlo štrnásť priatelov s malým množstvom kapitálu na vytvorenie spoločnosti na výrobu obrábacích strojov. Prvý stroj  nazvaný „FS-typu single function machine“, sa stal začiatkom štandardu Fuji. Tento stroj sa  kvôli jeho produktivite čoskoro stal najobľúbenejším v priemysle . V rovnakom roku sa Fuji rozhodla zvýšiť počet svojich tovární aby sa mohla vysporiadať s neuveriteľným počtom objednávok.

Nové výzvy

Fuji vstúpila na pole automatizovaných montážnych strojov používaním  svojich znalostí o obrábacích strojoch a prekypujúca nápadmi pre vývoj výrobkov.

Zručnosť potrebná k produkcii viac ako 100 rôznych strojov  viedla k  výrobe SMT strojov, ktoré  sú prítomné vo všetkých dnešných elektronických zariadeniach.

Tvaruj, ulož, pripevni

Obrábacie stroje, ktoré kov tvarujú s vysokou presnosťou. SMT stroje, ktoré uložia elektronické súčiastky s vysokou presnosťou.  Montážne stroje, ktoré pripevnia širokú škálu dielov.

Najlepšia technická spôsobilosť

Fuji je hrdá na to, že je to SMT stroje sú najlepšie na svete, pokiaľ ide o presnosť umiestneňovania súčastí a kvality.

Inovatívny duch

V 50 ročnej histórii spoločnosti sme mali veľa príležitostí a výziev kedy sme museli čerpať z našeho ducha a neustále inovovať a tvoriť.

Kontaktujte nás


Ako dotknutá osoba týmto udeľujem súhlas prevádzkovateľovi, BOST – stroje, s. r. o., so sídlom Súvoz 1/1594, 911 01 Trenčín, IČO: 47 583 690, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Trenčín, Oddiel: Sro, Vložka č.: 30317/R, e-mail: dobias@bost.sk, telefón: 0907 720 678 (ďalej len „Prevádzkovateľ), so spracúvaním svojich osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, e-mailová adresa a telefónne číslo, na účel priameho marketingu a propagácie výrobkov a služieb Prevádzkovateľa.

Čestne vyhlasujem, že mám viac ako 16 rokov.

Som si vedomá/ý, že poskytnutie osobných údajov, ako aj udelenie súhlasu s ich spracúvaním je dobrovoľné. Súhlas môžem kedykoľvek odvolať zaslaním písomného odvolania súhlasu na adresu Prevádzkovateľa alebo e-mailovú adresu Prevádzkovateľa. Prevádzkovateľ ma informoval v súlade s GDPR (viac TU)

SúhlasímNesúhlasím

Kontakty

Image Block

Ing. Emil Dobiáš

konateľ,
predaj strojov

dobias@bost.sk +421 907 720 678 +421 32 7417 313

Image Block

Ing. Andrej Bielik

prokurista,
predaj strojov

abielik@bost.sk +421 907 414 389 +421 32 7417 300