Úvod | Stroje | Sústruhy | DLFn - Modulárna výrobná linka - Bost Stroje
Sústružnícke a frézovacie centrum

Modulárne obrábanie ešte nikdy nebolo také rýchle a flexibilné.

Kompletne inovatívny prístup k flexibilnej konfigurácii výrobnej linky od DLFn, ponúka extrémne jednoduché a efektívne pridávanie alebo výmenu modulov.

FUJI patrí zároveň do svetovej špičky vo výrobe strojov osádzajúcich PCB dosky. DLFn spája výhody pružnosti PCB liniek s princípmi strojov, ktoré desaťročia nasadzuje do závodov Toyota a prináša precíznu technológiu v súlade s Industry 4.0 do strojárskej výroby.

DLFn je v podstate miniatúrna továreň spracuje surový materiál až po finálny výrobok. Spracovanie zahŕňa operácie ako sústruženie, frézovanie, vŕtanie, meranie, odhraňovanie, čistenie a na druhom konci linky vychádza hotový produkt. Prestavte stroj na frézovanie, sústruženie, čistenie alebo meranie, jednoduchým vysunutím modulu a výmenou za iný.

Celkovo je možné kombinovať až 10 modulov s celkovou dĺžkou 4,6 m. DLFn zaberá zlomok miesta v porovnaní s klasickými výrob- nými linkami. Dva moduly sú pripojené k jednej štandardizovanej základni s integrovanými robotickými manipulátormi. Výmena modulov je rýchla a jednoduchá.

Vlastnosti

Periférne moduly

K základným obrábacích modulov, Fuji ponúka aj periférne zariadenia ako zásobník materiálov, automatický vykladač a modul pre kontrolné meranie výrobkov.

Plne automatický presun obrobku

Všetky moduly a robotický systém prechytávania obrobku sú ovládané intuitívnym systémom UNICORN s dotykovou obrazovkou.

Pre sériovú a hromadnú výrobu

Bezprestojová kontinuálna produkcia výrobkov s vysokou presnosťou obrábaných dielov do priemeru 200 mm.

Modulárny sytém

Dva moduly sú pripojené k jednej základni. Moduly je možné flexibilne vymieňať a je ich možné vysunúť zo stroja o 700 mm dopredu pre jedno- duchšiu obsluhu a údržbu.

Šetrí priestor vo výrobe

Celková dĺžka je len zlomkom dĺžky bežnej výrobnej linky. Modulárna linka DLFn má dĺžku len 4,6 m v rovnakej konfigurácii ako klasická výrobná linka.

Unicorn

Všetky moduly a robotický systém prechytávania obrobku sú ovládané intuitívnym systémom UNICORN s dotykovou obrazovkou.


Videá

DLFn je miniatúrna továreň.

Výrobca

História

Všetko to začalo 7. apríla 1959, kedy sa zišlo štrnásť priatelov s malým množstvom kapitálu na vytvorenie spoločnosti na výrobu obrábacích strojov. Prvý stroj  nazvaný „FS-typu single function machine“, sa stal začiatkom štandardu Fuji. Tento stroj sa  kvôli jeho produktivite čoskoro stal najobľúbenejším v priemysle . V rovnakom roku sa Fuji rozhodla zvýšiť počet svojich tovární aby sa mohla vysporiadať s neuveriteľným počtom objednávok.

Nové výzvy

Fuji vstúpila na pole automatizovaných montážnych strojov používaním  svojich znalostí o obrábacích strojoch a prekypujúca nápadmi pre vývoj výrobkov.

Zručnosť potrebná k produkcii viac ako 100 rôznych strojov  viedla k  výrobe SMT strojov, ktoré  sú prítomné vo všetkých dnešných elektronických zariadeniach.

Tvaruj, ulož, pripevni

Obrábacie stroje, ktoré kov tvarujú s vysokou presnosťou. SMT stroje, ktoré uložia elektronické súčiastky s vysokou presnosťou.  Montážne stroje, ktoré pripevnia širokú škálu dielov.

Najlepšia technická spôsobilosť

Fuji je hrdá na to, že je to SMT stroje sú najlepšie na svete, pokiaľ ide o presnosť umiestneňovania súčastí a kvality.

Inovatívny duch

V 50 ročnej histórii spoločnosti sme mali veľa príležitostí a výziev kedy sme museli čerpať z našeho ducha a neustále inovovať a tvoriť.

Kontaktujte nás


Ako dotknutá osoba týmto udeľujem súhlas prevádzkovateľovi, BOST – stroje, s. r. o., so sídlom Súvoz 1/1594, 911 01 Trenčín, IČO: 47 583 690, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Trenčín, Oddiel: Sro, Vložka č.: 30317/R, e-mail: dobias@bost.sk, telefón: 0907 720 678 (ďalej len „Prevádzkovateľ), so spracúvaním svojich osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, e-mailová adresa a telefónne číslo, na účel priameho marketingu a propagácie výrobkov a služieb Prevádzkovateľa.

Čestne vyhlasujem, že mám viac ako 16 rokov.

Som si vedomá/ý, že poskytnutie osobných údajov, ako aj udelenie súhlasu s ich spracúvaním je dobrovoľné. Súhlas môžem kedykoľvek odvolať zaslaním písomného odvolania súhlasu na adresu Prevádzkovateľa alebo e-mailovú adresu Prevádzkovateľa. Prevádzkovateľ ma informoval v súlade s GDPR (viac TU)

SúhlasímNesúhlasím

Kontakty

Image Block

Ing. Emil Dobiáš

konateľ,
predaj strojov

dobias@bost.sk +421 907 720 678 +421 32 7417 313

Image Block

Ing. Andrej Bielik

prokurista,
predaj strojov

abielik@bost.sk +421 907 414 389 +421 32 7417 300